Konference
MS Fest

Oslovte špičkové vývojáře na konferenci MS Fest

Chcete oslovit špičkové vývojáře, kteří jsou v čele vývoje pro platformu Windows? Vyhlédnout si nadané studenty IT se zápalem pro svůj obor? Setkat se se zástupci nejpokrokovějších společností u nás? Zapojte se do dění největší tuzemské technologické události, konference MS Fest.

Představte se více než tisíci odborníkům, spojte se s nejzkušenějšími českými a slovenskými IT profesionály nebo pro sebe získejte budoucí vývojářské hvězdy. MS Fest je totiž už tradičním místem, kde začínají plodná profesní partnerství, kde vznikají svěží myšlenky a kde se odhalují nové trendy.

Využijte této šance a podílejte se s námi na jeho letošním programu.

Co dostanete?

Jak se zapojíte?

Nabízíme tyto základní varianty spolupráce. Pokud budete mít jiné požadavky, rádi vám je upravíme podle vašich představ.

Gold Partner

Na konferenci dostanete prostor pro umístění výstavního stánku. Všem návštěvníkům akce rozdáme vaše reklamní materiály. Vaše logo bude v sekci Gold Partner na webu MS Festu, na plakátech, na slidech promítaných během přestávek a v záznamech přednášek. V přednáškové místnosti bude neustále všem na očích váš roll-up.

Silver Partner

Vaše logo bude v sekci Silver Partner na webu MS Festu, na plakátech, na slidech promítaných během přestávek a v záznamech přednášek. Účastníky oslovíte také roll-upem, který vám umístíme na frekventovanou chodbu.

Sponzorování after party v Praze

Vaše logo bude na všech propagačních materiálech after party. Jejím účastníkům budeme rozdávat vaše reklamní předměty, zároveň k nim budete moci mít krátký proslov.

Přednášky

Pro konferenci hledáme vhodné přednášející. Možnost přednášet není podmíněna sponzorstvím. Požadujeme zaměření na technická, případně soft skills témata.

Máte dotaz? Chcete se stát partnerem nebo na MS Fest přednášet? Napište nám na partneri@ms-fest.cz

Sponzoři konference