Konference
MS Fest

O nás

MS Fest je nezisková konference pořádaná skupinou vývojářů a IT expertů. Našim každoročním cílem je dát tuzemským IT odborníkům příležitost zdarma se seznámit s nejnovějšími technologiemi, trendy ve vývoji na platformě Windows a v neposlední řadě i se zástupci firem a kolegy z oboru. Věříme, že se tak podílíme na rozvoji komunity, ze které jsme sami vzešli a které chceme být i nadále součástí.

Kdo jsme?

Tomáš Jecha - fotka

Tomáš Jecha DOTNETCOLLEGE s.r.o.

Twitter @jechtom Web http://jecha.net

Jsem jedním z organizátorů konference MS Fest. Zabývám se návrhem a architekturou softwarových řešení postavených převážně nad technologiemi Microsoft .NET a SQL Server. Jsem spoluzakladatel společnosti dotNETcollege a projektu dotNETportal.cz (dříve VbNet.cz). Aktuálně pracuji jako .NET Team Lead ve společnosti Actum. Jsem několikanásobným držitelem ocenění Microsoft MVP.

Jakub Čermák HAVIT s.r.o.

Vývojář a liška.

Tomáš Herceg - fotka

Tomáš Herceg RIGANTI s.r.o.

Tomáš Herceg se zabývá konzultacemi a vývojem webových a mobilních aplikací za pomocí technologií ASP.NET, Silverlight a XNA. Je hlavním vedoucím vývojového týmu ve společnosti RIGANTI s.r.o. a od roku 2009 je držitelem ocenění Microsoft MVP, aktuálně za oblast ASP.NET.

Michael Grafnetter

Michael Grafnetter působí jako nezávislý IT konzultant a specializuje se zejména na Active Directory, hromadné nasazení Windows, virtualizaci a PowerShell. Je držitelem několika certifikací na technologie Microsoftu a příležitostně školí v počítačové škole Gopas.

Jaromír Nechanický PROGRAMM s.r.o.

V případě dotazů nebo připomínek nás kontakujte na adrese info@ms-fest.cz

Sponzoři konference